SIA EIROVEST SEMINĀRU ABONEMENTS
€300,-/par 6 savam uzņēmumam aktuāliem semināriem

Abonementa ietvaros iespējams apmeklēt grāmatvežiem, vadītājiem, lietvežiem, biroja darbiniekiem paredzētus seminārus gan latviešu, gan krievu valodā Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Daugavpilī.*

Abonements spēkā divpadsmit mēnešus no tā iegādes datuma.

*Piedāvājums attiecas uz 4 stundu semināriem (6 ak.st.)

Sadarbības kārtība:
1. Aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājas lapā vai nosūtiet to mums uz e-pastu.
2. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu klientu apkalpošanas speciāliste sazināsies ar Jums pieteikumā norādītajā veidā, lai apstiprinātu pieteikuma saņemšanu, nepieciešamības gadījumā – precizētu informāciju un uzklausītu Jūsu vēlmes.
3. Pēc pieteikuma saņemšanas, apstiprināšanas, grāmatvede sagatavos un Jums nosūtīs avansa rēķinu, kas jāapmaksā 100% apmērā līdz rēķinā norādītajam datumam.
4. Pēc apmaksas saņemšanas klientu apkalpošanas speciāliste gādās, lai Jūs vēlamajā veidā saņemtu informāciju par mūsu piedāvājumiem un aktualitātēm.

Pēc abonementa iegādes uz katru semināru jāreģistrējas atsevišķi!

Atsaucot savu dalību konkrētajā seminārā vismaz 2 darba dienas pirms semināra, iespējams apmeklēt citu semināru, ja dalību atsakāt 1 dienu pirms vai semināra dienā, nosūtīsim Jums semināra izdales materiālu un iepriekš pieteiktā semināra vietā citu apmeklēt nevarēsiet.

Cena norādīta bez PVN (21%)

APSKATĪT SEMINĀRUS  

Error: Contact form not found.