Semināra noslēgumā no klientiem bieži dzirdam pozitīvus vārdus, un tas ir viens no rādītājiem, ka pasākums ir izdevies!
Aicinām apliecināt uzticību mums un sniegt savu viedokli par semināra apmeklējumu, organizāciju, tēmu un lektoru piedāvājumu.
Lūdzam atsauksmi iesūtīt elektroniski uz e-pastu info@eirovest.lv vai aizpildīt zemāk esošo formu

  Jūsu vārds un uzvārds/Uzņēmuma nosaukums (obligāts)

  Jūsu ziņa

  Biju uz semināru pie pasniedzējas Marinas Ķeres. Ļoti patika pasniegšanas stils un viņas dotie piemēri. Pasniedzēja visu ļoti skaidri un saprotami izskaidro. Tiešām laba pasniedzēja. Ne visi var būt par pasniedzējiem, bet šī pasniedzēja tiešām ir zelta vērta! Īstais cilvēks pareizā vietā! Noteikti izvēlēšos šo pasniedzēju arī turpmāk.

  Baiba Millere

  Paldies par noorganizēto semināru. Seminārā gūtās zināšanas bija aktuālas un noderīgas. Guvu koncentrētā veidā jaunu informāciju un atbildes uz neskaidriem jautājumiem, lai varētu pielietot savā darbā.
  VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”

  Liels paldies par semināru, man ļoti patika kā pasniedza. Gaidām arī citu tēmu seminārus.
  Jelgavas Poliklīnika

  Paldies par Viktorijas Usovičas vadīto semināru par UIN, kā arī apjomīgo izdales materiālu. Seminārā tika likts uzsvars uz būtiskāko, atsevišķas vietas skaidrotas ar konkrētiem piemēriem. Paldies lektorei.
  SIA “Aktīvs Plus 1”

  Lektore izstāstīja būtiskāko par datu aizsardzību izmaiņām. Par Darba likuma grozījumiem kopumā bija labs kopsavilkums, kuru pirms kafijas pauzes lektore apskatīja, izstāstot būtiskāko. To gan es jau zināju, bet bija labi pārliecināties vēlreiz par likuma izmaņu pareizu uztveri. Semināra organizatori kā vienmēr bija pacentušies godam. Tāpēc paldies Jums par to!
  SIA “DG Auto”

  Apmeklēju Gundegas Dambes vadīto semināru. Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.
  Inita Zakovska

  Paldies Viktorijai Usovičai par izturību un spēju šo izturību nodot saviem lekciju klausītājiem! Pēc semināra esmu ieguvusi spēju un motivāciju tomēr iesniegt jauno UIN deklarāciju… !
  SIA “Mediq Latvija”

  Pateicos par ļoti noderīgo semināru un atsūtītajiem materiāliem!
  AS „Rīgas Centrāltirgus”

  Paldies par Marinas Ķeres vadīto semināru. Seminārs bija ļoti labi organizēts, lektore sevi parādīja kā labu profesionāli, izdales materiāls izveidots kvalitatīvs – katrs jautājums papildināts ar piemēru. Tāpat tika sniegtas atbildes uz jautājumiem. Vēlreiz Jums visiem liels PALDIES!
  Ināra Bērziņa

  Ar lielu prieku vienmēr eju uz Zv.revidentes V.Usovičas semināriem – ļoti zinoša grāmatvedības kārtošanas, nodokļu likumdošanas un to praktiskās piemērošanas speciāliste. Labprāt apmeklētu arī seminārus par citām tēmām (ne tikai par UIN), ko lasa un reāli izskaidro šī revidente. Tā kā par semināriem maksāju pati (darba devējs neuzskata par vajadzīgu apmaksāt grāmatvedībai nepieciešamo specifisko zināšanu papildināšanu), tiešām NAV žēl ne iztērētās summas par šādiem semināriem, ne šādā pasākumā pavadītā laika.
  D.Pumpure

  Paldies par lieliski novadīto semināru, esmu ļoti apmierināta gan ar semināra organizēšanas procesu, gan semināra saturu.
  SIA Autofavorits