SEPTEMBRA – OKTOBRA – NOVEMBRA vebināri!

SEPTEMBRA – OKTOBRA – NOVEMBRA vebināri!

Grāmatvedība ir sarežģīta ekonomiskā zinātne ar pastāvīgi mainīgām nodokļu normām, pārskata dokumentāciju, normatīvajiem aktiem, tāpēc apmācībām grāmatvedības sfērā jānotiek regulāri. Šeit varat atrast aktuālo vebināru piedāvājumu no vadošiem Latvijas speciālistiem.

Iepazīsties ar aktuālāko vebināru/ semināru piedāvājumu:

30.septembrī – Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā 2022.gada 1.augustā.https

7. oktobrīKā atbrīvoties no dokumentu kalniem – papīra grāmatvedības dokumentu pārvēršana elektroniskajā vidē.

12. oktobrīAizdevumu juridiskām un fiziskam personām aktualitātes 2022. gadā. Paziņojumi VID par izsniegtajiem aizdevumiem fiziskajām personām līdz 2022.gada 1.jūnijam.

14. oktobrīПорядок выдачи денежных авансов под отчёт и составление авансовых отчетов согласно новым Правилам Кабинета министров ЛР № 877 «Порядок ведения бухгалтерского учёта», вступившим в силу 01.01.2022

14.oktobrī – Kārtība, kādā izsniedzami skaidras naudas avansi pret pārskatu un avansu pārskatu sastādīšana saskaņā ar jaunajiem LR Ministru kabineta noteikumiem Nr.877 “Grāmatvedības kārtošanas noteikumi”, kas stājās spēkā 01.01.2022.

18. oktobrī- Kas jāzina grāmatvedim par 2022. gada augusta jauninājumiem Darba likumā, likumā “ Par nodokļiem un nodevām ”. Sankciju likuma prasības attiecībā uz ārpakalpojumu sniedzējiem.

25. oktobrī Grozījumi Darba likumā darba laika uzskaitē un atvaļinājumu piešķiršanā, kas stājās spēkā ar 1.augustu.

27. oktobrī – Kā kārtot personāllietvedību elektroniski, neizmantojot papīrformu.

2. novembrī Debitoru parādu uzskaite grāmatvedībā un nodokļu piemērošana. Kā tos norakstīt lai nebūtu jāmaksā PVN un UIN?

9. novembrī – I.daļa Nekustamā īpašuma starpniekiem – normatīvo aktu regulējums, starpniecības līgumi, pirkuma un īres līgumi, noziedzīgu līdzekļu legalizācijas novēršanas prasības.

16. novembrī – II.daļa Nekustamā īpašuma starpniekiem – normatīvo aktu regulējums, starpniecības līgumi, pirkuma un īres līgumi, noziedzīgu līdzekļu legalizācijas novēršanas prasības.

Tiekamies tiešsaistē!
Jautājumu gadījumā sazinies ar mums – info@eirovest.lv vai +37120231396

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *