Saņemiet atjaunotu iekšējās kontroles sistēmas metodiku!

Saņemiet atjaunotu iekšējās kontroles sistēmas metodiku!

Pasargā savu uzņēmumu no soda naudas vai pat likvidācijas, jo kā apliecina Lursoft apkopotā informācija, desmitā daļa no visiem uzņēmumiem, kuriem piemērots sods par NILLTPFN un Sankciju likumu pārkāpumiem, jau ir likvidēti.

NILLTPFN likuma subjektiem ir pienākums veikt NILLTPFN risku novērtējumu un izstrādāt NILLTPFN iekšējās kontroles sistēmu. Tajā ir jāparedz kārtību, kādā tiek novērtēts, dokumentēts un pārskatīts klienta risks, klientu identifikācijas un izpētes kārtība, klientu darījumu uzraudzības kārtība.

Visu maija mēnesi norisinās īpaša akcija, kuras ietvaros ikviens, kurš līdz 2020. gada jūnijam ir iegādājies SIA EiroVest izstrādāto metodiku „Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršana” (grāmatvežiem), var saņemt aprīlī atjaunoto metodikas paraugu par īpašu cenu.

Metodikais paraugs ir SIA speciālistu izstrādāts dokumentu paraugu kopums, kas ir veidots balstoties uz LR likumu prasībām, vadoties pēc aktuālākajiem likuma grozījumiem. Izstrādātā metodika ir kā paraugs, pēc kura Jūs to pielāgojat “sava uzņēmuma vajadzībām”. Metodiskie materiāli veido nozīmīgu daļu no uzņēmuma iekšējiem dokumentiem, katrai procedūrai ir jābūt noteiktai kārtībai kā tā veicama un realizējama. Paraugu saņemsiet elektroniskā veidā (doc, xls formātā) uz savu e-pasta adresi.

Metodikas parauga cena: EUR 150.00 + PVN
Akcija spēkā līdz 31.05.2021.

Piedāvājam iegādāties arī citus metodiskos nolikumus, ar tiem var iepazīties šeit!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *