Semināra noslēgumā no klientiem bieži dzirdam pozitīvus vārdus, un tas ir viens no rādītājiem, ka pasākums ir izdevies!
Aicinām apliecināt uzticību mums un sniegt savu viedokli par semināra apmeklējumu, organizāciju, tēmu un lektoru piedāvājumu.
Lūdzam atsauksmi iesūtīt elektroniski uz e-pastu info@eirovest.lv vai aizpildīt zemāk esošo formu

Jūsu vārds un uzvārds/Uzņēmuma nosaukums (obligāts)

Jūsu ziņa

Liels paldies par semināru, man ļoti patika kā pasniedza. Gaidām arī citu tēmu seminārus.
Jelgavas Poliklīnika

Paldies par Viktorijas Usovičas vadīto semināru par UIN, kā arī apjomīgo izdales materiālu. Seminārā tika likts uzsvars uz būtiskāko, atsevišķas vietas skaidrotas ar konkrētiem piemēriem. Paldies lektorei.
SIA “Aktīvs Plus 1”

Lektore izstāstīja būtiskāko par datu aizsardzību izmaiņām, kas paredzētas ar 22.05.2018.g. Par Darba likuma grozījumiem kopumā bija labs kopsavilkums, kuru pirms kafijas pauzes lektore apskatīja, izstāstot būtiskāko. To gan es jau zināju, bet bija labi pārliecināties vēlreiz par likuma izmaņu pareizu uztveri. Semināra organizatori kā vienmēr bija pacentušies godam. Tāpēc paldies Jums par to!
SIA “DG Auto”

Apmeklēju Gundegas Dambes vadīto semināru. Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.
Inita Zakovska

Paldies Viktorijai Usovičai par izturību un spēju šo izturību nodot saviem lekciju klausītājiem! Pēc semināra esmu ieguvusi spēju un motivāciju tomēr iesniegt jauno UIN deklarāciju… !
SIA “Mediq Latvija”

Pateicos par ļoti noderīgo semināru un atsūtītajiem materiāliem!
AS „Rīgas Centrāltirgus”