Ieskats kriptovalūtu pasaulē – vai digitālās zīmes var kļūt par reālu naudu?

Ieskats kriptovalūtu pasaulē – vai digitālās zīmes var kļūt par reālu naudu?

Finanšu eksperte kripto valūtas un bloku ķēdes tehnoloģijas jomā, Renāte Plešāne, pirmo reizi organizēs semināru ikvienam interesentam par kripto valūtas tirgus attīstības perspektīvām.

Semināra dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar bloka ķēdes tehnoloģijām, kā arī uzzināt kā pelnīt ar kripto valūtu un kādi riski var rasties šajā procesā.

Seminārs notiks 10. maijā Rīgā, no plkst. 16:00 līdz 18:00 un 13. maijā Liepājā, no plkst. 15:00 līdz 17:00 latviešu valodā. Semināra dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus lektorei arī krievu un angļu valodā.

Tēma par kripto valūtu, neskatoties uz Bitcoin vērtības kritumu, paliek aktuāla un ļoti perspektīva. Tādi pasaules ekonomikas “monstri” kā Paypal, Amazon un Google sāk ieviest bloka ķēdes sistēmu savos pakalpojumos. Katru gadu tirgū parādās arvien vairāk jaunu uzņēmumu, kuru pamatā ir tāda pati tehnoloģija un darbības jomas, kuras tās ietekmē, ir pilnīgi atšķirīgas – no lietojumprogrammu izstrādes līdz lauksaimniecībai. Latvijā daudzi cilvēki skeptiski atteicas pret tēmu “kripto valūta”, bet tajā pašā laikā bankas aktīvi izstrādā jaunas tehnoloģijas – ieviešot bloka ķēdes pakalpojumus, un valsts iestāžu līmenī ir izpratne par perspektīvām un nepieciešamību ieviest jaunas tehnoloģijas dažādās darbības jomās.

Semināra mērķis – iepazīstinās visus interesentus ar kripto valūtu darījuma pamatiem un bloka ķēdes tehnoloģiju, lai ikviens, kurš vēlas gūt ienākumus no operācijām ar kripto valūtu, zina decentralizēto finanšu sistēmu priekšrocības un trūkumus, kā arī, lai prastu atšķirt krāpnieciskās sistēmas no reālām, un saprastu kādi riski var rasties darījumos ar kripto valūtu.

Semināra laikā lektore pastāstīs kā meklēt, iegādāties un norēķināties ar kripto valūtu, kādi nodokļi un kāda brīdī var rasties Latvijas nodokļu maksātājam.

Renātei Plešānei ir ievērojama praktiskā pieredze kripto valūtu pirkšanas un pārdošanas jomā, šobrīd strādā Ltd „EuropeCoin” (Apvienotā Karaliste) finanšu sektorā par klientu atbalsta nodaļas vadītāju, kas sniedz klientiem iespēju veikt operācijas ar kripto valūtu.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *