Starptautiskā praktiskā konferencē spriež par aktualitātēm grāmatvedības ekspertīzē un revīzijā

Starptautiskā praktiskā konferencē spriež par aktualitātēm grāmatvedības ekspertīzē un revīzijā

Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde jūnija beigās organizēja starptautisku praktisko konferenci „Grāmatvedības ekspertīze un revīzija: aktualitātes un perspektīvas”, kuras laikā profesionāļi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas un Armēnijas atskatījās uz paveikto grāmatvedības tiesu ekspertīžu jomā, kā arī ar praktiskiem piemēriem raksturoja ekspertīžu un revīziju sniegumu tiesvedības procesos.

Konference „Grāmatvedības ekspertīze un revīzija: aktualitātes un perspektīvas” tika rīkota saistībā ar Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Grāmatvedības ekspertīžu nodaļas 20 gadu jubileju. Konferences mērķis bija grāmatvedības tiesu ekspertīzes un revīzijas aktuālo problēmu apspriešana profesionāļu lokā, pieredzes apmaiņa un attīstības tendenču ieskicēšana. Konferencē piedalījās un uzstājās ar referātiem sertificēti grāmatvedības Tiesu eksperti no piecu valstu ekspertīžu centriem, kā arī Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts kontroles pārstāvji. Konferencē piedalījās profesionālās organizācijas – Latvijas grāmatvedības asociācija, Latvijas juristu apvienība, starptautisko auditoru kompāniju reģionālie biroji – BDO Latvija un Nexia Audit Advice, Latvijas augstskolu akadēmiskais personāls un studenti – Latvijas Universitāte un Rīgas Tehniskā Universitāte, profesionāļu lokā pazīstami kursu un semināru organizatori – RMS forum un EiroVest.

Grāmatvedības tiesu ekspertīzei veltītā starptautiska mēroga konference tika rīkota pirmo reizi un tā tika organizēta Latvijā!

Šis raksts ir pārpublicēts no VP Kriminālistikas pārvaldes mājas lapas, ar detalizētu pasākuma apskatu var iepazīties šeit.

 

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *