8. ikgadējā Ēnu ekonomikas konference

8. ikgadējā Ēnu ekonomikas konference

2018. gada 16. maijā norisinājās 8. ikgadējā Ēnu ekonomikas konferencē, kuru organizēja Biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Stockholm School of Economics in Riga sadarbībā ar Finanšu ministrija un biedrība BASE.

Tradicionāli konference tika rīkota kā sadarbības forums starp uzņēmējiem, akadēmisko vidi un valsts pārstāvjiem ar mērķi informēt, uzklausīt, diskutēt un izdarīt secinājumus, kas ļautu apvienot visu trīs pušu kompetences un resursus cīņā ar ēnu ekonomiku (www.sseriga.edu/en/).

Šajā konferencē asociētais profesors, SSE Rīga Ilgtspējīga biznesa centra direktors un NVO “BASE” valdes loceklis Dr. Arnis Sauka un UTS Biznesa skolas (Sidneja) un SSE Rīga profesors, Baltijas Starptautiskā ekonomikas politikas studiju centra asociēts pētnieks Dr. Tālis Putniņš iepazīstināja dalībniekus ar svarīgā pētījuma rezultātiem:
ēnu ekonomikas apjoms Latvijā 2017. gadā tomēr ir palielinājies, neskatoties uz ekonomikas augšupeju 2017. gadā. Izteikts procentos no iekšzemes kopprodukta (IKP), ēnu ekonomikas lielums 2017. gadā Latvijā ir 22%, bet Lietuvā un Igaunijā – 18.2%.
Pētījuma rezultāti pilnā apjomā tiek publicēti SSE mājas lapā.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *